Kiskunfélegyháza helyi buszjárat menetrend

 Távolsági tömegközlekedés menetrendjének linkje: www.kkfhkt.hu/B/kozlekedes
 

Kiskunfélegyháza helyi autóbuszjárat menetrendje

 

2010. május 1-től nem érvényes!

Érvényes menetrend linkje: http://www.kkfhkt.hu/hu/helyi_buszmenetrend

 

Érvényes: 2008. szeptember 1-től.
Módosítva a 2/c és 4/a vonal: 2009. szeptemberében

Ügyfélszolgálat: Kiskunfélegyháza, Mártírok útja 2/a

Nyitva munkanapokon 13-tól 16 óráig

Tel.: 20/260-9872 begin_of_the_skype_highlighting              20/260-9872      end_of_the_skype_highlighting
 

Jelmagyarázat: 

M : Munkanapokon közlekedik

I : Tanítási napokon közlekedik

 

1/a vonal  M  M

 Központ-Hattyúház

 4:59 12:59 
 Kossuth-Körpatika  5:01 13:01 
 Kossuth-Fadrusz  5:02 13:02
 Vasútállomás  5:04 13:04 
 Mikszáth K. u.  5:07 13:07 
 Bercsányi-Széchenyi  5:09 13:09 
 Bercsényi-Nádasdy  5:11 13:11 
 Petőfi ltp.-Arany J. u.  5:12 13:12 
 Kiskun-Béla kier.u.  5:14 13:14
 Alpári-Tegez  5:17 13:17 
 Alpári-Sólyom  5:18 13:18 
 Liget II. köz.  5:19 13:19 
 Bajcsy-Semmelweis  5:21 13:21 
 Jókai-Bajcsy sarok  5:24 13:24 
 Honvéd Pálya  5:25 13:25 
 Szociláis Otthon  5:26 13:26 
 Csanyi ipartelep  5:27 13:27 
 Déli ipartelep  5:32 13:32 
 Zöldmező ltp.   13:37

 

1/b vonal M M M
Központ-Szent J. tér   15:05  
Szegedi-Szentesi u.   15:07  
Honvéd Pálya   15:08  
Szociális Otthon   15:09  
Csanyi ipartelep   15:10  
Zöldmező ltp. 14:05 15:15  
Déli ipartelep 14:10   22:10
Csanyi ipartelep 14:15  15:20 22:15
Szociális Otthon 14:16  15:21 22:16
Honvéd Pálya 14:17  15:22 22:17
Jókai-Bajcsy sarok 14:18  15:23 22:18
Bajcsy-Csongrádi 14:20  15:26 22:21
Liget II. köz 14:22  15:28 22:23
Alpári-Tegez 14:27  15:33 22:28
Alpári-Sólyom 14:28  15:34 22:29
Petőfi ltp.-Arany J. u. 14:32  15:38 22:33
Bercsényi-Tó 14:34  15:40 22:35
Bercsényi-Dessewffy 14:36  15:42 22:37
Mikszáth K. u. 14:37  15:43 22:38
Vasútállomás 14:40  15:46 22:41
Kossuth-Körpatika 14:43    
Központ-Szent J. tér 14:48    

 

1/c vonal M
Jókai-Bajcsy sarok 6:15
Bajcsy-Csongrádi 6:16
Liget II. köz 6:17
Alpári-Tegez 6:19
Alpári-Sólyom 6:20
Petőfi ltp.-Arany J.u. 6:25
Bercsényi-Tó 6:26
Bercsényi-Dessewffy 6:27
Mikszáth K. u. 6:28

Vasútállomás

6:30
Kossuth-Körpatika 6:32
Központ-Szent J. tér 6:34
Jókai-Bajcsy sarok 6:35
Honvéd Pálya 6:36
Szociális Otthon 6:37
Csanyi Ipartelep 6:38
Déli Ipartelep 6:42
Zöldmező ltp. 6:50

 

 

2/a vonal M
Zöldmező ltp. 7:00
Csanyi Ipartelep 7:05
Szociális Otthon 7:06
Honvéd Pálya 7:07
Központ-Hattúház 7:10
Petőfi ltp.-Belső meg. 7:15
Dr. Holló L.-Károlyi M. 7:16
Korona u. 7:21
Kossuth-Körpatika 7:24
Kossuth-Fadrusz 7:25
Vasútállomás 7:27

 

2/b vonal M
Vasútállomás 14:05
Mikszáth K. u. 14:08
Bercsényi-Széchenyi 14:09
Bercsényi-Nádasdy 14:10
Petőfi ltp.-Belső meg. 14:13
Központ-Szent J. tér 14:17
Szegedi-Szentesi u. 14:18
Platán iskola 14:22
Bajcsy-Csongrádi 14:27
Liget II. köz 14:29
Alpári-Tegez 14:31
Alpári-Sólyom 14:32
Petőfi ltp.-Arany J. u. 14:35
Központi-Hattyúház 14:39

 

 

2/c vonal I
Központ-Hattyúház 6:06
Bercsényi-Tó 6:08
Bercsényi-Dessexffy 6:09
Mikszáth K. u. 6:10
Izsáki úti malom 6:12
Izsáki-Bugaci elágaz. 6:14
Szabó dülő 6:15
Petőfi Mg. Tsz. 6:17
Lovarda 6:18
Mikia Ker 6:19
Kisbolt 6:22
Galambosi büfé 6:23
Pajkos bejáró 6:24
Nagyszőlőúti óvoda 6:26
Bugaci gazdakör 6:28
Felsőgalambos 3. dűlő 6:30
Aranypatkó 6:32
Öreg-Galabos 6:34
Halesz 5. dülő 6:35
Harangláb 6:36
Majsai úti adótorony 6:38
Kossuth iskola 6:42
Kossuth-Körpatika 6:44
Központ-Szent J. tér 6:46

 

3. Dolgozói járat M
Jókai-Bajcsy sarok 5:40
Baromfifeldolgozó 5:50
Jókai-Bajcsy sarok 6:05

 

4/a vonal M M
Központi-Hattyúház 6:50  13:30
Kossuth-Körpatika 6:52  13:32
Kossuth-Fadrusz 6:53  13:33
Vasútállomás 6:55  13:35
Mikszáth K. u. 6:58  13:38
Bercsényi-Széchenyi 7:00  13:40
Bercsényi-Nádasdy 7:02  13:42
Petőfi ltp.-Arany J. u. 7:03  13:43
Kiskun-Béla kir. u. 7:05  13:45
Alpári-Tegez 7:08  13:48
Alpári-Sólyom 7:09  13:49
Liget II. köz 7:10  13:50
Bajcsy-Semmelweis 7:12  13:52
 Jókai-Bajcsy sarok  7:15  ---
 Honvéd Pálya  7:16  ---
 Szociális otthon  7:17  ---
Platán iskola 7:20  13:55
Szegedi-Szentesi u. 7:23  13:58
Központ-Hattyúház 7:25  14:00
Kossuth-Körpatika 7:27  14:02
Kossuth-Fadrusz 7:28  14:03
Vasútállomás 7:30  14:05

 

 

4/b vonal M M
Vasútállomás 7:45 10:45
Mikszáth K. u. 7:46 10:46
Bercsényi-Széchenyi 7:47 10:47
Bercsényi-Nádasdy 7:48 10:48
Központ-Szent J. tér 7:50 10:50
Szegedi-Szentesi u. 7:51 10:51
Honvéd Pálya 7:53 10:53
Szociális Otthon 7:54 10:54
Platán iskola 7:57 10:57
Bajcsy-Csongrádi 8:02 11:02
Liget II. köz 8:04 11:04
Alpári-Tegez 8:06 11:06
Alpári-Sólyom 8:07 11:07
Petőfi ltp.-Arany J. u. 8:10 11:10
Korona u. 8:14 11:14
Kossuth-Körpatika 8:17 11:17
Kossuth-Fadrusz 8:20 11:20
Vasútállomás 8:22 11:22

 

4/c vonal M
Vasútállomás 15:46
Központi-Hattyúház 16:08
Petőfi ltp.- Arany J. u. 16:12
Kiskun-Béla kir. u. 16:14
Alpári-Tegez 16:17
Alpári-Sólyom 16:18
Liget II. köz 16:19
Bajcsy-Semmelweis 16:21
Platán iskola 16:24
Csanyi ipartelep 16:26
Központ-Hattyúház 16:30
Dr. Holló L.-Károlyi M. 16:35
Bercsényi-Tó 16:37
Bercsényi-Dessewffy 16:38
Mikszáth K. u. 16:39
Vasútállomás 16:41
Kossuth-Körpatika 16:43
Központi-Szent J. tér. 16:45

 

Jelmagyarázat: 

M : Munkanapokon közlekedik

I : Tanítási napokon közlekedik