Kiskunfélegyháza város helyi autóbusz menetrendje

 Távolsági tömegközlekedés menetrendjének linkje: www.kkfhkt.hu/B/kozlekedes

Kiskunfélegyháza helyi autóbuszjárat menetrendje

Érvényes: 2010. május 1-től.

Üzemeltetı: Kiskuntérségi Kft., 1012 Budapest, Attila u. 2., Adószám: 13338414-2-41
Ügyfélszolgálat: Kiskunfélegyháza, Gorkíj utca 4/14. belső udvar
Nyitvatartás munkanapokon 13-tól 15.30 óráig Tel: 20/260-9872

 

Jelmagyarázat: 

M : Munkanapokon közlekedik

i : Tanítási napokon közlekedik

 

A táblázat nem érvényes, használja az oldal alján levő csatolmány pdf fájlját!

 

1/a vonal  M

 Központ-Hattyúház

 4:59
 Kossuth-Körpatika  5:01
 Kossuth-Fadrusz  5:02
 Vasútállomás  5:04
 Mikszáth K. u.  5:07
 Bercsányi-Széchenyi  5:09
 Bercsényi-Nádasdy  5:11
 Petőfi ltp.-Arany J. u.  5:12
 Kiskun-Béla kier.u.  5:14
 Alpári-Tegez  5:17
 Alpári-Sólyom  5:18
 Liget II. köz.  5:19
 Bajcsy-Semmelweis  5:21
 Jókai-Bajcsy sarok  5:24
 Honvéd Pálya  5:25
 Szociláis Otthon  5:26
 Csanyi ipartelep  5:27
 Déli ipartelep  5:32

 

1/b vonal M M
Központ-Szent J. tér   15:05
Szegedi-Szentesi u.   15:07
Honvéd Pálya   15:08
Szociális Otthon   15:09
Csanyi ipartelep   15:10
Zöldmező ltp. 14:10 15:15
Déli ipartelep 14:15  
Csanyi ipartelep 14:20  15:20
Szociális Otthon 14:21  15:21
Honvéd Pálya 14:22  15:22
Jókai-Bajcsy sarok 14:23  15:23
Bajcsy-Csongrádi 14:23  15:23
Liget II. köz 14:49  15:49
Alpári-Tegez 14:47  15:47
Alpári-Sólyom 14:48  15:48
Petőfi ltp.-Arany J. u. 14:42  15:42
Bercsényi-Tó 14:34  15:40
Bercsényi-Dessewffy 14:36  15:42
Mikszáth K. u. 14:37  15:43
Vasútállomás 14:40  15:46
Kossuth-Körpatika 14:43  
Központ-Szent J. tér 14:48  

 

1/c vonal M
Jókai-Bajcsy sarok 6:15
Bajcsy-Csongrádi 6:16
Liget II. köz 6:17
Alpári-Tegez 6:19
Alpári-Sólyom 6:20
Petőfi ltp.-Arany J.u. 6:25
Bercsényi-Tó 6:26
Bercsényi-Dessewffy 6:27
Mikszáth K. u. 6:28

Vasútállomás

6:30
Kossuth-Körpatika 6:32
Központ-Szent J. tér 6:34
Jókai-Bajcsy sarok 6:35
Honvéd Pálya 6:36
Szociális Otthon 6:37
Csanyi Ipartelep 6:38
Déli Ipartelep 6:42
Zöldmező ltp. 6:50

 

 

2/a vonal M
Zöldmező ltp. 7:00
Csanyi Ipartelep 7:05
Szociális Otthon 7:06
Honvéd Pálya 7:07
Központ-Hattúház 7:10
Petőfi ltp.-Belső meg. 7:15
Dr. Holló L.-Károlyi M. 7:16
Korona u. 7:21
Kossuth-Körpatika 7:24
Kossuth-Fadrusz 7:25
Vasútállomás 7:27

 

2/b vonal M
Vasútállomás 14:05
Mikszáth K. u. 14:08
Bercsényi-Széchenyi 14:09
Bercsényi-Nádasdy 14:10
Petőfi ltp.-Belső meg. 14:13
Központ-Szent J. tér 14:17
Szegedi-Szentesi u. 14:18
Platán iskola 14:22
Bajcsy-Csongrádi 14:27
Liget II. köz 14:29
Alpári-Tegez 14:31
Alpári-Sólyom 14:32
Petőfi ltp.-Arany J. u. 14:35
Központi-Hattyúház 14:39

 

 

2/c vonal I
Központ-Hattyúház 6:06
Bercsényi-Tó 6:08
Bercsényi-Dessexffy 6:09
Mikszáth K. u. 6:10
Izsáki úti malom 6:12
Izsáki-Bugaci elágaz. 6:14
Szabó dülő 6:15
Petőfi Mg. Tsz. 6:17
Lovarda 6:18
Mikia Ker 6:19
Kisbolt 6:22
Galambosi büfé 6:23
Pajkos bejáró 6:24
Nagyszőlőúti óvoda 6:26
Bugaci gazdakör 6:28
Felsőgalambos 3. dűlő 6:30
Aranypatkó 6:32
Öreg-Galabos 6:34
Halesz 5. dülő 6:35
Harangláb 6:36
Majsai úti adótorony 6:38
Kossuth iskola 6:42
Kossuth-Körpatika 6:44
Központ-Szent J. tér 6:46

 

3. Dolgozói járat M
Jókai-Bajcsy sarok 5:40
Baromfifeldolgozó 5:50
Jókai-Bajcsy sarok 6:05

 

4/a vonal M M
Központi-Hattyúház 6:50  13:30
Kossuth-Körpatika 6:52  13:32
Kossuth-Fadrusz 6:53  13:33
Vasútállomás 6:55  13:35
Mikszáth K. u. 6:58  13:38
Bercsényi-Széchenyi 7:00  13:40
Bercsényi-Nádasdy 7:02  13:42
Petőfi ltp.-Arany J. u. 7:03  13:43
Kiskun-Béla kir. u. 7:05  13:45
Alpári-Tegez 7:08  13:48
Alpári-Sólyom 7:09  13:49
Liget II. köz 7:10  13:50
Bajcsy-Semmelweis 7:12  13:52
 Jókai-Bajcsy sarok  7:15  ---
 Honvéd Pálya  7:16  ---
 Szociális otthon  7:17  ---
Platán iskola 7:20  13:55
Szegedi-Szentesi u. 7:23  13:58
Központ-Hattyúház 7:25  14:00
Kossuth-Körpatika 7:27  14:02
Kossuth-Fadrusz 7:28  14:03
Vasútállomás 7:30  14:05

 

 

4/b vonal M M
Vasútállomás 7:45 10:45
Mikszáth K. u. 7:46 10:46
Bercsényi-Széchenyi 7:47 10:47
Bercsényi-Nádasdy 7:48 10:48
Központ-Szent J. tér 7:50 10:50
Szegedi-Szentesi u. 7:51 10:51
Honvéd Pálya 7:53 10:53
Szociális Otthon 7:54 10:54
Platán iskola 7:57 10:57
Bajcsy-Csongrádi 8:02 11:02
Liget II. köz 8:04 11:04
Alpári-Tegez 8:06 11:06
Alpári-Sólyom 8:07 11:07
Petőfi ltp.-Arany J. u. 8:10 11:10
Korona u. 8:14 11:14
Kossuth-Körpatika 8:17 11:17
Kossuth-Fadrusz 8:20 11:20
Vasútállomás 8:22 11:22

 

4/c vonal M
Vasútállomás 15:46
Központi-Hattyúház 16:08
Petőfi ltp.- Arany J. u. 16:12
Kiskun-Béla kir. u. 16:14
Alpári-Tegez 16:17
Alpári-Sólyom 16:18
Liget II. köz 16:19
Bajcsy-Semmelweis 16:21
Platán iskola 16:24
Csanyi ipartelep 16:26
Központ-Hattyúház 16:30
Dr. Holló L.-Károlyi M. 16:35
Bercsényi-Tó 16:37
Bercsényi-Dessewffy 16:38
Mikszáth K. u. 16:39
Vasútállomás 16:41
Kossuth-Körpatika 16:43
Központi-Szent J. tér. 16:45

 

Jelmagyarázat: 

M : Munkanapokon közlekedik

I : Tanítási napokon közlekedik

 

CsatolmányMéret
helyi_busz_menetrend_20100501.pdf29.66 KB